Podpora kreativity a produktivity ve firmách

 
 

Nejucelenější dostupná sada kreativních aplikací pozvedne produktivitu vašeho týmu a posílí pracovní postupy.

Adobe Creative Cloud umožňuje týmům efektivněji spolupracovat na projektech bez ohledu na to, zda pracují vzdáleně, nebo v kanceláři. Služby Adobe Creative Cloud poskytují kdekoli a kdykoli přístup k více než 30 desktopovým a mobilním aplikacím a službám pro fotografie, design, video, uživatelské prostředí, web a další oblasti. Uchovávání datových zdrojů pro kreativní práci v knihovnách řešení Creative Cloud zajišťuje konzistentní používání značky v rámci týmů. Integrace s jejich oblíbenými aplikacemi přitom zjednodušuje pracovní postupy a umožňuje dokonalou souhru týmů bez ohledu na velikost projektů, na nichž pracují.

Klíčové přínosy řešení Adobe Creative Cloud

Ukládání datových zdrojů pro kreativní práci v knihovnách řešení Creative Cloud, které k nim poskytují přístup kdykoli a kdekoli, umožňuje jednoduše zajistit konzistentní používání značky.

Díky přístupu k nejnovějším aplikacím, aktualizacím a funkcím ihned po jejich vydání mají uživatelé nepřetržitě přístup k nejnovějším kreativním technologiím a trendům.

Všestrannost umožňuje tvořit s nejvyšší úrovní kvality pro prakticky jakékoli médium, včetně tištěných materiálů, webu, videa, mobilních zařízení, hlasu a médií využívajících virtuální nebo rozšířenou realitu.

Integrace s aplikacemi pro zajištění vysoké produktivity, jako je Slack a Microsoft Teams, udržuje koordinaci týmů a současně zjednodušuje jejich pracovní postupy.

Sdílené odkazy, které nevyžadují placené členství ve službě Creative Cloud, umožňují snadnou spolupráci.

Datové zdroje pro kreativní práci, jako jsou aplikace a služby Adobe Fonts, Stock, Color a Capture, jsou dostupné přímo v rámci aplikací Creative Cloud.

Dosažení těch nejlepších výsledků kreativní práce s pomocí řešení Adobe Creative Cloud a společnosti Tech Data

Tech Data je hlavním distributorem společnosti Adobe v Evropě. Působí v 19 zemích a partnerům z řad prodejců nabízí rozsáhlé znalosti portfolia produktů Adobe, včetně řešení Adobe Creative Cloud.

Zjistěte, čeho můžete s řešením Adobe Creative Cloud dosáhnout

Stáhněte si náš informační list ke službám Creative Cloud, ze kterého získáte další informace o přínosech práce s řešením Creative Cloud.

Stáhnout