Příprava současných studentů na digitální pracoviště budoucnosti

 
 

Adobe Education vám pomůže stimulovat při výuce kreativitu, začlenit do učebního plánu digitální média a pomáhat studentům při rozvíjení dovedností pro budoucnost.

Adobe Education je bezplatná vzdělávací platforma, kterou pedagogové vytvořili pro pedagogy. Nabízí okamžitý přístup k profesnímu rozvoji, výukovým materiálům a kurzům a vytváří propojenou komunitu kreativního vzdělávání. Kreativita je na pracovištích žádanou dovedností. Software platformy Adobe Education na podporu kreativity ve třídách proto studentům umožňuje rozvíjet už dnes digitální dovednosti, o které se budou moci opřít na moderním trhu práce.

Klíčové přínosy řešení Adobe Education

Transformuje vzdělávání prostřednictvím integrace kreativních nástrojů a technologií do výuky a učebního plánu.

Přístup ke špičkovým aplikacím a službám na podporu kreativity umožňuje pedagogům i studentům vytvářet nejrůznější digitální prostředí zahrnující web, tištěné materiály, mobilní zařízení a další média.

Propojené mobilní aplikace umožňují studentům pracovat, kdekoli a kdykoli chtějí, a podle potřeby se synchronizují s desktopovými verzemi.

Adobe Portfolio nebo Behance umožňují předvádět vlastní práci a čerpat inspiraci od ostatních.

K dispozici je ucelený balíček podpory s integrovanými videokurzy a materiály.

Studenti si mohou osvojit nejžádanější digitální dovednosti v odvětví, a získat tak podstatnou výhodu při hledání zaměstnání.

Společnosti Tech Data a Adobe zajistí studentům dovednosti, které potřebují pro úspěch na digitálním pracovišti

Tech Data je hlavním distributorem společnosti Adobe v Evropě. Působí v 19 zemích a partnerům z řad prodejců nabízí rozsáhlé znalosti portfolia produktů Adobe, včetně řešení Adobe Education.

V našich materiálech získáte další informace o práci s podporou společnosti Tech Data a řešení Adobe Education

Rozvíjení digitální gramotnosti

V tomto whitepaperu společnosti Adobe se dozvíte, jak vysoké školy a univerzity mohou předávat nepostradatelné dovednosti pro úspěch v éře automatizace a digitální transformace.

Stáhnout