Vydejte se na cestu do cloudu se společností AWS

 
 
1280Px Amazon Web Services Logo.Svg

Příležitosti se společností AWS

Když je řeč o přechodu do cloudu, řada lidí si automaticky představí velké podniky. Ve společnosti AWS jsme si však všimli výrazné mezery na trhu – tou jsou rychle rostoucí malé a střední firmy zajímající se o cloudové technologie. Proto jsme se rozhodli věnovat nemalé prostředky a úsilí právě ve prospěch zákazníků z tohoto segmentu.

Společnost AWS aktivně řeší specifické potřeby a požadavky malých a středních firem. To znamená, že vaši zákazníci dostanou perfektně fungující řešení, aniž by museli při přechodu do cloudu slevovat ze svých velkých vizí a vysokých nároků.

Cesta malých a středních firem

Nezáleží na tom, v jaké fázi cesty do cloudu se vaše firma právě nachází – společnost Tech Data vytvoří optimální strategii na míru vašim jedinečným potřebám. Naše architektury jsou navrženy tak, aby zjistily aktuální stav a pomohly vám přejít do fáze, do které se chcete dostat.

Teprve s cloudem začínáte? Nevadí! My z vás dokážeme udělat experta na řešení od společnosti AWS. Stačí říct a přichystáme vám postup na míru.

A i v případě, že už řešení od společnosti AWS prodáváte, jsme připraveni pomoci vám budovat vaši praxi prostřednictvím specializací, pokročilých školení a podpory – a v neposlední řadě také špičkových služeb s přidanou hodnotou, díky kterým zpestříte svou nabídku.

Jednotlivé programy jsme uzpůsobili tak, abyste dokázali v horizontu několika týdnů posunout své podnikání na novou úroveň. Tak neváhejte a přidejte se!

AKCELERUJTE

Pokud se světem cloudu nebo společností AWS ještě nemáte zkušenosti, doporučujeme vám využít program „Akcelerujte“, který vám nabízí vše, co potřebujete k vybudování ziskové praxe.

Další informace

SPECIALIZUJTE SE

Pokud chcete se společností AWS udělat další krok, rozšířit svou specializaci v oblasti cloudu, upevnit své silné stránky a plánovat další postup, je pro vás program „Specializujte se“ tím pravým.

Další informace

EXPANDUJTE

Jste připraveni rozšířit nebo oživit svou nabídku řešení od společnosti AWS? V rámci programu „Expandujte“ získáte nástroje a dovednosti potřebné k tomu, abyste pronikli hlouběji na trh.

Další informace