Adobe – Měníme svět rozšiřováním digitálních možností

 
 
Channel Partner Badges Adobe Authorised Distributor IE

Už více než 25 let se společnost Adobe snaží měnit svět rozšiřováním digitálních možností. Dnes umožňuje zákazníkům bezpečně tvořit, spolupracovat a poskytovat obsah a aplikace kdekoli a kdykoli. Její vyvíjející se technologie probouzejí kreativitu, zjednodušují pracovní postupy a rozvíjejí digitální dovednosti, které urychlují osobní a profesní růst. Soustavný důraz společnosti Adobe na technologie revolučním způsobem mění, jak spolu lidí a firmy komunikují, spolupracují a plní pracovní úkoly.

Společnost Tech Data je hlavním distributorem produktů Adobe v Evropě.

Působí v 19 zemích a nabízí svým partnerům z řad prodejců nedostižné znalosti portfolia produktů Adobe, mezi něž patří níže uvedené klíčové prostředky.

Adobe Acrobat DC

Adobe Acrobat DC posílí vaši produktivitu, zlepší propojení a ušetří vám peníze. Toto řešení pro práci se soubory PDF s využitím spolupráce umožňuje všem pracovníkům soubory PDF prohlížet, podepisovat, tisknout, opatřovat poznámkami, prohledávat a dokonce i sdílet, kdekoli a kdykoli. Adobe Acrobat DC nabízí integrovanou obranu a pokročilé technologie zabezpečení, díky kterým je podnikání rychlejší, bezpečnější a snazší.

Zjistit víc

Adobe Creative Cloud

Adobe Creative Cloud umožňuje naplno využívat tvůrčí potenciál týmů. Poskytuje přístup ke špičkovým aplikacím a službám pro kreativní práci, a podporuje tak dosažení vysoce kvalitních výsledků při práci s prakticky jakýmkoli médiem, včetně tištěných materiálů, webu, videa, mobilních zařízení, hlasu a médií využívajících virtuální nebo rozšířenou realitu. Zabezpečení datových zdrojů pro kreativní práci v knihovnách řešení Creative Cloud podporuje konzistentní používání značky. Integrace s pracovními aplikacemi zjednodušuje pracovní postupy a zajišťuje dokonalou souhru týmů.

Zjistit víc

Adobe Education

Adobe Education pomáhá pedagogům předávat studentům digitální dovednosti, díky kterým získají sebejistotu a budou připraveni na pracoviště budoucnosti. Poskytuje okamžitý přístup k profesnímu rozvoji, výukovým materiálům a online komunitě s více než 750 000 členy. Propojené špičkové aplikace a služby umožňují studentům pracovat, kdykoli a kdekoli jim vyhovuje, a současně rozvíjejí nepostradatelné dovednosti pro budoucí práci, jako je kritické myšlení, kreativní řešení problémů a spolupráce.

Zjistit víc

Adobe Sign

S řešením Adobe Sign, které nahrazuje ruční podepisování plně automatizovanými pracovními postupy, není vzdálenost žádnou překážkou. Řešení Adobe Sign, které je dostupné ve webových prohlížečích i na mobilních zařízeních, umožňuje vzdáleným pracovníkům snadno odesílat dokumenty k podpisu nebo je podepisovat a sledovat a spravovat procesy podepisování, kdekoli a kdykoli potřebují. Šetří peníze, zvyšuje produktivitu a minimalizuje prodlevy spojené s papírováním, a udržuje tak podnikání v pohybu.

Zjistit víc